X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

متاسفانه باز هم با نزدیک شدن به آستانه ۷آبان که موسوم به روز کورش کبیر است ،شاهد گسترش ادبیات سخیف و زشت نژاد پرستانه بسیاری از هموطنانمان در فضاهای مجازی هستیم . 

جماعتی که ادعای روشنفکری دارند و خودشان را نیز ازنژاد برتر آریایی میدانند در این ایام جهالت و بی فرهنگی و بی تربیتی خود را در بالاترین سطح به نمایش میگذارند و جالب اینکه اینهارا نشانه ی متمدن بودن خود میدانند . 

بنده لازم میدانم که به این هموطنان مواردی را گوشزد نمایم هرچند که فهم مطالبی که عرض خواهم کرد چندان کار سختی نیست اما مشکل اینجاست که این افراد در انجام رفتارهای حماقت آمیز و بی شرمانه بسیار مصمم هستند ولذا دراینگونه مواقع وجدان و منطق وعقل وشعور کاربرد چندانی برایشان ندارد .

نخست اینکه دیگر کمتر کسی هست که متوجه نشده باشدکه نه این روز روز کورش است نه در تقویمی چنین چیزی ثبت شده است ونه حتی مقبره ای که به او نسبت میدهند متعلق به اوست .

نکته ی دیگر اینکه علیرغم تهی بودن دست مدعیان کورش پرستی از هرگونه سند و مدرک مستند ، صدها دلیل و سند و مدرک وجود دارد که به روشنی نشان میدهد کورش نه تنها برای مردم ایران یک قهرمان نبوده بلکه پادشاهی خونخوار و وحشی بودکه به تنهایی پنج تمدن درخشان منطقه را برای همیشه نابود ساخت.


پادشاهی که به طمع  تصاحب یک زن شوهر دار لشکر کشی کرده و کشور را درگیر جنگی خونین با ماساژت ها میسازد و نهایتا در آن جنگ شکست میخورد و کشته میشود و ملکه تومی ریس دستور میدهد سراز تنش جدانمایند و سرش رادر تشتی ازخون قرار میدهد .این جنگ طبق نظر هرودوت  درصحرای جنوبی خوارزم بایکی از طوایف سکایی در گرفت .حال چگونه میتوان پذیرفت که هخامنشیان توانسته‌اند با سپاهی شکست‌خورده جسد را از آنان پس بگیرند و آن را به درون قسمت‌های داخلی ایران وارد کنند.

موارد ازاین دست در رد ادعاهای این جماعت فراوان است .اما قصد بنده گفتن این موارد نبود چراکه اینها را همه شنیده اند .

میخواهم به این فریب خوردگان تبعات منفی رفتارشان را گوشزد نمایم تا شاید قدری منطقی ومعقول رفتار کنند .

همانگونه که میدانید این جریان که به تبلیغ کورش و ایران باستان مشغول هستند در واقع هدفی فراتر از بزرگنمایی وجعل تاریخ ایران باستان داشتند .برای آنان مهمترین مساله این است که اسلام را در ایران منزوی سازند و کاری کنند که ملت از اسلام رویگردان شوند .طبیعتا برای رسیدن به این هدف نیاز به جایگزینی برای اسلام داشتند و بهمین دلیل تاریخ ایران باستان را وسیله ای برای اغفال و فریب دادن هموطنان قرار دادند و برای این کار ازهیچگونه جعل و دروغ و تحریف و دستکاری ابنیه تاریخی و تاریخ سازی ...دریغ نکردند .انان بنحوی این جریان راهدایت کردند که هموطنانمان را بر سر دوراهی انتخاب قرار دادند که یا اسلام ویا ایران ،و این دو را در تقابل بایکدیگر معرفی نمودند و از هموطنان خواستند که یکی را انتخاب کنند .از طرفی به موازات تبلیغات باستان گرایانه شروع  به تبلیغات ضداسلامی وضدعربی نمودند و با چند دروغ مضحک احساسات و حس وطن پرستانه هموطنان راتحریک نمودند و بدین شیوه موجی از نفرت از اعراب و اسلام بوجود آوردند .

درخصوص بی ارزشی ادعاهای این جماعت برای تنفر از اعراب به تفصیل گفته ونوشته شده و هرانسان پیراسته از تعصب با خواندن و شنیدن آنها متوجه مضحک بودن آنها میشود .

 نمیخواهم بگویم که فریب خوردگان انسانهای ساده لوحی هستند،در واقع بعقیده ی من آنان اغلب حقیقت مسائل را میدانند اما نفرت از اعراب چیزی است که از کودکی نطفه ی آن در دل اغلب ایرانیان کاشته شده است و آن هم نتیجه چندین قرن تلاش و برنامه ریزی یهودیان  است که اکنون به ثمر نشسته است .

موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که در این ایام  به دلیل هیجانات ناشی از  حس ایران پرستی بسیاری از هموطنان در نوشته ها و گفته های خود از نام (عرب) بعنوان یک قوم  استفاده میکنند و  در خصوص آنان زشت ترین الفاظ و القاب و سخیفترین تعابیر و بیشرمانه ترین اهانتها بکار میبرند .

اولا. عرب را نمیتوان تنها بعنوان یک قوم بطور عام خطاب قرار داد .

جهان عرب یا کشورهای عربی یا ایالت های عرب شامل ۲۲ کشور عربی زبان (۱۰ کشور آفریقایی و ۱۲ کشور آسیایی) اتحادیه کشورهای عرب هستند. جمعیت ۳۴۹٬۸۷۰٬۶۰۸ و وسعت آن ها ۱۳٬۱۳۰٬۶۹۵ کیلومتر مربع است . وقتی از لفظ عرب استفاده میکنید یعنی مردم ۲۲کشور جهان  مخاطب حرف شما هستند .وقتی از الفاظ توهین آمیز استفاده کنید کاملا طبیعی و منطقی خواهد بود که آنان نیز با دانستن عمق تنفر ایرانیان از اعراب متقابلا  رفتاری مشابه درپیش گیرند .ضمن اینکه طی چند سال اخیر که این جریانات درکشور شکل گرفته شاهد اجماعی همگانی میان همه ملتهای عرب بر ضد ایران هستیم .

ما چگونه میتوانیم در منطقه ی خاورمیانه و در میان ۲۲کشور عرب زبان با این شیوه آینده ای روشن را برای کشورمان متصور باشیم .مگر میتوان به تنهایی و بدون برقراری ارتباط مبتنی بر احترام و حفظ منافع مشترک ،منافع ملی را حفظ نمود .

بترسید از آتش خشم ملتهایی که هیچ بدی در حق ما و پیشینیان ما روا نداشته اند و به گواه تاریخ تنها قومی بوده اند که بزرگترین خدمات رابه ایرانیان نموده اند. 

این عده از هموطنان کوته فکر حتی به این موضوع توجه ندارند که حدود پنج ملیون هموطن عرب زبان در ایران زندگی میکنند .در خصوص پیشینیه اعراب خوزستان نیز کافی است از منابع موثق ونه چرندیات بی ارزش ، تاریخ حضورشان را بررسی نمایند تاریخی چهار هزار ساله که به تمدن عیلام که اولین تمدن بشری بوده است باز میگردد .لذا وقتی میشنوم که هموطنان کم سواد بابی شرمی اظهار مینمایند که بگذار عربها به همان جایی که از آن آمده اند باز گردند !! در حالیکه این خود آنان هستند که  وارد حریم و اراضی اعراب که بومیان منطقه هستند شده اندنمیدانم چه باید بگویم .

ای کسانی که ادعای وطن پرستی دارید ومدعی هستید که عاشق ایرانید !!!! متوجه باشید که با سخنان خود نه تنها منافع ملی کشور را به خطر میاندازید و نه تنها برای ایران دهها دشمن میتراشید بلکه تمامیت ارضی کشور رانیز به مخاطره انداخته وکشور را به سمت جنگ داخلی و تجزیه سوق میدهید .

خودتان بخوبی میدانید که ما ایرانیان در عمل نه تنها هیچگونه برتری در هیچ زمینه ای نسبت به اعراب نداریم بلکه اوضاع موجود بخوبی گویای آن است که آنها از ما بسیار پیشرفته تر ،با فرهنگ تر،متمدن تر ،و انسان تر هستند پس اینقدر برطبل رسوایی خود نکوبید
تاریخ : جمعه 5 آبان 1396 | 03:02 | چاپ | نویسنده: salim | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • وب آریس مت
  • وب تک درخت تعاون
  • وب داستان کوتاه
  • وب پی دی با